Showprogrammid

Burlesque

Viis pin-up kaunitari vallatlemas kuumal suvepäeval mererannas. Palmipuud, kerge tuul, liiv, lained ja kõrvetav päike, mis muudab neiud üleannetuks.
On need nüüd „angribirdid“, Beata Kanad või sügisrändel teelt eksinud sulelised, neil on mida näidata. Lindude toitmine on rangelt keelatud, sest nii nad ei lendagi enam ära…
Iga tüdinenud koduperenaise kulunud kleidi ja kummikinnaste  all peitub saladusi ning me kõik teame, et saladustel on huvitav komme päevavalgele tulla…
Sügiseses tormivahus mässlev meri. Tüürimees annab endast viimast, et hoida laeva kursil. Mast raksatab.  Kapten lonksab rummi lootes kunagi veel toetada jalga kindlale pinnale. Kaugusest paistab üksik tuluke… Undiin? Majakas? Igatsus?
Ta läks õhtul välja, et lihtsalt tantsida, aga on muusikat mille ohvriks sa langed, on tantsud mis võtavad su vangi, on õhtuid, peale mida pole enam miski endine. Tango on horisontaalsete soovide vertikaalne lahendus. 
Särtsakas ja hoogne number viib meid otse 20ndate aastate Ameerika südamesse. Showgirlid ja pöörane ööelu - mida lühemaks lähevad seelikud, seda pikemad on peod, kõik tantsivad nii nagu homset poleks ja ainus mis loeb on jazz.
Elu on võitlus. Ränk, raske ja verine võitlus. Silm silma, hammas hamba vastu… Aga kui võitlus on võidetud, mis siis edasi saab? Vaadake, saate teada!
Tema kõrgeausus, tulevane kuninganna, kogu aus ja hiilguses tempoka neo-klassikalise muusika saatel võitmas ja murdmas südameid. Meie roosamanna ja valgesuleline printsess mahub oma egoga igas suuruses lavale, kus õrritada publikut oma säras.
Lola noorem õde, diiva Silky on nüüd Teie lavade päralt. Pimedad konjakibaarid peidavad endas femme fatale'i, kelle daamilikus peitub ainult tema välimuses. Tempokas burlesque number tumedas vintage kostüümis.
Aasia, draama, geishad, draakonid, lehvikud, ideaalid, alternatiivid - see ei ole mõni tavaline kelmikas burlesque number mis õhkaks pin-up’i või Hollywoodi glamuuri. See on midagi palju tumedamat, midagi palju hapramat, midagi palju dramaatilisemat. See on kombinatsioon traditsioonilistes jaapani geisha etteastest neo-burleski võtmes, kus kostüümid on suured, lehvikud veel suuremad ning muusika, mis tekitab külmavärinaid. 
Tempokas ja nipsakalt vallatu vintage hõnguline burlesque show.  Suurejooneline kostüüm, tõeliselt klassikalised showelemendid ning tormiline kulminatsioon tasselitega -  ideaalne kompvekk ja silmailu pingestamaks publikut. Etteaste, mis jääb publiku mälusse tantsisklema veel pikalt pärast pidu.
Sombused tagatänavad, kräunuvad kassid, sigarisuitsust tiined keldrilokaalid.
Sensuaalne ja glamuurne  50ndate  Hollywoodi filmidest ja vintage burlesque'st  inspireeritud number. Armastuse erinevad varjundid....kirge, draamat, rõõmu....