Showprogrammid

Tribal Fusion

Tribal Fusion

Tribal Fusion on modernsem ja noortepärasem versioon American Tribal Stylest. Tribal Fusion on mõjutusi saanud erinevatest kultuuridest ja elustiilidest üle maailma, sealhulgas india, hispaania, hiina, jaapani, gooti, 19. saj. Euroopa; võtnud üle liikumisi joogast, modernist, hip-hopist ja jazzist.

Tribal Fusionit võib sobitada sisuliselt igasuguse muusika peale, mis tantsijat
vähegi inspireerib. Levinuimad stiilid on: idamaade folk, araabia muusika läänepäraselt miksituna, alternatiivmuusika, elektrooniline, gooti, new age, vintage jpm.

  • Tribal Fusion tavaprogramm - Natuke elektrot segatud lusikatäie balkaniga, maitseks veidike jazzi ja peale raputatud näpuotsaga 20ndaid. See ongi tribal Fusion! Igaühele oma maitse järgi!
  • Electro Tribal Fusion - DJ sett, ööklubi, alternatiivüritused. Teeme koostööd DJ-dega. Improviseerime vabalt valitud elektroonilisele muusikale! Kostüümid ja aksessuaarid valime vastavalt stiilile! Tantsijatele lisaks võib tellida tuleshow!
  • Mustlas ja Balkan fusion - Lõbus ja meeleolukas tantsuprogramm, milles on kombineeritud balkanimaade retrohõnguline mustlasmuusika, etnolikumad tantsusammud ja kirevad kostüümid. Nalja saab täie raha eest ja ka publik saab naha märjaks!
  • Vintage fusion - Elegantne sulelehvikute ja boadega programm sobib ideaalselt hämaratesse kohvikutesse, jazz baaridesse, prantsuse stiilis ja/või 20ndate-40ndate stiiliüritustega!
  • Tribal Fusion tants koos bändiga - Teeme koostööd muusikutega, jazzist trash metalini välja! Eriprojektid, kontserdid, lavastused on teretulnud. Samuti võime osa võtta muusikavideote tegemisest.