kõhutantsugrupp Background
ATS Background  
Kõhutants ehk idamaine tants Background  
kõhutants berit Background

Tantsustuudio

Kõhutants e. idamaine tants

Kõhutants e. idamaine tants

"Kõhutants e. idamaine tants on parim viis hoida end kaunis vormis! Paljudele inimestele tekitab juba mõte spordist ning treenimisest üleliigset stressi. Tantsimine on aga mõtestatud liikumine mõnusa muusika saatel, mis ühtlasi parandab rühti, painduvust, muusikalist kuulmist ja rütmitunnet, seos araabia kultuuriga laiendab silmaringi, ning lisaks on võimalik kohtuda teiste toredate naistega, kellest nii mõnigi võib saada sõbraks kogu eluks!
Kõhutantsutundidega võivad tegeleda kõik - noortest neidudest soliidste daamideni ning kehakuju, kaal ja muud parameetrid ei oma meil mingit tähtsust! Tähtis on iseennast paremini tundma õppides ning protsessi nautides saada paremaks ja ilusamaks inimeseks nii seest kui väljast!" - Berit Vill

VIDEOÕPE (UUS!)

Kõhutants Kõigile päevane rühm - nendesse tundidesse on oodatud kõik õpilased. Ka need, kes varem kõhutantsuga pole tegelenud. Iga tunni teema on erinev ning tunni materjal komplekteeritake vastavalt rühma tasemele.  - Juhendab Berit 

Kõhutantsu tehnikatunnid  - on mõeldud kõikidele tasemetele. Tundides harjutatakse eelkõige erinevaid tehnikaid. Koreograafiat nendes tundides ei õpita. 

Kõhutants Algajatele – Juhendavad Berit Aicha Vill ja Tiina Tanner (vaata õpilaste esinemisvideot siit!)

Oodatud on kõik, kes varem kõhutantsuga kokku pole puutunud. Tunnis õpime algteadmisi kõhutantsust. Algajate kursus sisaldab: baasliikumisi, soojendust, venitust, araabia muusikat ja kultuuri, ülevaadet kõhutantsu erinevatest stiilidest ja koreograafiaid! Kõhutantsu tund on kokteil, kus omandatakse teadmisi spetsiifilisest tantsutehnikast, araabia muusikast ja araabia kultuurist.
NB! Kõhutants tõepoolest sobib igas eas ja igas vormis naistele!  

Kõhutants Kesktasemele - Juhendab Tiina Tanner
Oodatud on kõik need, kes läbinud algajate kursuse  - vähemalt 6 kuud. Õpime erinevaid koreograafiaid, lihvime ja õpime uut tehnikat. Kursusel õpitakse: keerulisemaid samme ja kombinatsioone (hagalla, 3-4 shimmy, zaki, fellahi jne) , nii erinevaid kõhutantsu stiile: modern bellydance, Tarab, mecanse kui ka folkloori: saidi, hagallah, khaliji, ghawazee, iskandarani, shaaby jpm.

Kõhutants Edasijõudnutele - Juhendab Berit Aicha Vill
Oodatud on kõik, kes soovivad lihvida oma teadmisi kõhutantsust täiuseni ning kes on tegelenud kõhutantsuga vähemalt 2 aastat. Õpitakse erinevaid kõhutantsu stiile: modern bellydance, Tarab, mecanse kui ka folkloori: saidi, hagallah, khaliji, ghawazee, iskandarani, shaaby jpm.
Toimuvad ka kohustuslikud teooriatunnid, kus räägitakse araabiamaade ajaloost, muusikast, kultuurist, tantsijatest ja erinevatest stiilidest.

Vaata näidet trennidest siit - http://vimeo.com/98327652

Müstika kõhutantsu õpilaste grupp Facebookis - Müstika Tantsustuudio Kõhutantsu õpilased! Link: https://www.facebook.com/groups/234234293353576/

Tundi registreerumine: stuudio@mystika.ee

Berit Vill
Tel. +372 5245629
E-post: berit@mystika.ee


Loe Beriti blogi kõhutantsu ja kõige sellega seonduva kohta siit: http://aichastories.blogspot.com/2014/01/luhiulevaade-kohutantsu-ajaloost.html